Jest w COLYFINE kosmetyczne cudo, które można mieć cały czas przy sobie. Zmieści się w najmniejszej kieszeni. W jego składzie znajduje się wiele naturalnych skarbów – tak cennych, jak tylko tego mogą... usta zapragnąć. Przedstawiamy nasze Serum Regeneracyjne do Ust.

Serum Regeneracyjne do Ust tylko na pozór wygląda jak szminka, która ochrania czerwień warg przed działaniem czynników zewnętrznych. Z uwagi na niezwykłe bogaty skład, ten mieszczący się w dłoni kosmetyk działa także regenerująco-odżywczo-nawilżająco. Wystarczy zajrzeć do spisu składników, aby przekonać się, że piszemy tutaj prawdę – poza mieszaniną wosków, które skutecznie zatrzymują wilgoć w tak delikatnej strukturze, jak czerwień warg i nadają im wyjątkową gładkość i miękkość, Serum Regeneracyjne do Ust zawiera również:

  • najbardziej naturalny i wyjątkowo silny nawilżacz, a mianowicie kwas hialuronowy;
  • działającą antyoksydacyjnie i wzmacniającą ścianki naczyń krwionośnych witaminę C;
  • kolagen, elastynę – białka nadające skórze – odpowiednio – jędrność i elastyczność;
  • witaminę E.
  • oleje z nasion jojoby oraz z awokado – idealnie uzupełniają potrzeby skóry o nienasycone kwasy tłuszczowe.

Sztyft o właściwościach nawilżających, ochronnych i regeneracyjnych opracowaliśmy z myślą o przedstawicielach obu płci niezależnie od wieku. Pasuje idealnie zarówno do delikatnych ust kobiet oraz ust męskich – niejednokrotnie bardzo zaniedbanych i spierzchniętych.

Nasze Serum Regeneracyjne do Ust można z powodzeniem stosować przez cały rok. W zimie ochroni przed wahaniami temperatury, wietrzną aurą i mrozem, a także zabezpieczy przed utratą wilgoci w pomieszczeniach ogrzewanych centralnym ogrzewaniem. Warto je wziąć ze sobą do pracy, na sanki, na narciarski stok i mieć pod ręką w sypialni.

Z kolei latem przyda się, aby ochronić delikatną czerwień warg przed palącym słońcem. A także zabezpieczy przed wysuszeniem wskutek działania wiatru, który wraz z wodą – szczególnie słoną i chlorowaną – może doprowadzić do pierzchnięcia ust.