Od lat osobiście stosujemy te "cuda" natury, a teraz dodatkowo w naszym produkcie zostały one skondensowane i nie są to zwykłe proszki po wysuszeniu, ale skoncentrowane certyfikowane ekstrakty z wysoką zawartością substancji bioaktywnych.

Sama witamina C, jak wiadomo jest genialna, natomiast tutaj występuje w otoczce tych wszystkich związków naturalnych, które występują w naturze obok siebie. Organizm jest przyzwyczajony, że otrzymuje WITAMINĘ C wraz z całym kompleksem różnych bioaktywnych substancji, które spożywamy razem z nią jedząc owoce i warzywa. W każdej kapsułce jest bowiem 625 mg ekstraktu z Rokitnika, który jest standaryzowany na 250 mg czystej, naturalnej witaminy C.

Zatem otrzymujesz również 375 mg innych drogocennych związków z Rokitnika jakimi są: flawonoidy, kwasy maleinowy, szczawiowy, 18 aminokwasów, 24 pierwiastki chemiczne m.in. azot, fosfor, żelazo, mangan, bor, wapń, krzem, olej bogaty w kwas palmitynowy, witaminę E, betakaroten, kwercetynę, izoramnetynę i kamferol, fenole i terpeny.

Kolejnymi ekstraktami są IMBIR, KURKUMA i ECHINACEA. Są to jedne z najwspanialszych produktów, które dała nam Matka Natura. Nikt bowiem chyba się nie pokusi, aby twierdzić inaczej