Płatności i dostawy

1.

Płatności Klientów za Towary zakupione w Sklepie odbywają się: za pośrednictwem płatności gotówkowej przy odbiorze (za pobraniem); w formie przelewu tradycyjnego; za pośrednictwem metod płatności stosowanych w ramach usług płatniczych świadczonych w sieci Internet udostępnionych w Sklepie, w szczególności poprzez sposoby płatności oferowane przez operatora Przelewy24 lub innego Dostawcę Usługi Płatniczej, jeśli zostały udostępnione w ramach Sklepu.

2.

Określone w Sklepie ceny Towarów są cenami wyrażonymi w złotych polskich, obejmują kwotę podatku od towarów i usług. Ceny nie zawierają kosztów wydania Towaru (dostawy).

3.

Całkowity koszt do zapłaty za dane zamówienie z tytułu zakupów dokonanych w Sklepie stanowi sumę ceny zamówionych Towarów, kosztów wydania Towarów (wybranego sposobu dostawy), kosztów wybranego sposobu płatności (jeśli dotyczy). Wszystkie płatności składające się na łączny koszt do zapłaty podawane są w Sklepie, w szczególności w procedurze składania zamówienia na Towary.

4.

Cena podana przy każdym Towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

5.

Płatności, o których mowa w ust.1 pkt. (c) dokonywane są zgodnie z następującymi zasadami: płatności te są obsługiwane przez Dostawcę Usługi Płatniczej; płatności mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem, w oparciu o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą, debetową lub kredytową może posługiwać się wyłącznie uprawniony posiadacz tej karty; w przypadku, o którym mowa w ust. 1 pkt (c) udostępniany jest formularz transakcji dostarczany przez Dostawcę Usługi Płatniczej lub następuje przekierowanie na właściwą stronę Dostawcy Usługi Płatniczej stosownie do wybranego sposobu płatności; dokonanie płatności następuje zgodnie z zasadami stosowanymi przez danego Dostawcę Usługi Płatniczej, udostępnianymi przez Dostawcę Usługi Płatniczej.

6.

Towary zamówione w Sklepie wydawane są (wysyłane) poprzez: wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej; wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej; stosownie do usług oferowanych przez te podmioty wskazanych w Sklepie. Sprzedawca nie realizuje wysyłki za granicę.

7.

Zamówienia na Towary są realizowane w dni robocze, w kolejnym dniu roboczym od: potwierdzenia złożenia zamówienia, w przypadku sposobu płatności o którym mowa w ust.1 pkt (a); wpływu należności z tytuły zamówienia, w przypadku pozostałych płatności, o których mowa w ust. 1, co znaczy, że w tym terminie Towary są przekazywane do wysyłki stosownie do wybranego sposobu wydania (wysyłki) Towarów. Sprzedawca przewiduje możliwość wprowadzania promocji dotyczących kosztów dostawy takich jak np. darmowa dostawa w razie zakupów powyżej określonej kwoty, innych podobnych lub wszelkich innych promocji, w tym cenowych przy czym informacja w tym zakresie będzie każdorazowo dostępna Sklepie w ramach procedury składania zamówienia.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).