Liver complex
Liver complex

Liver Complex

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
46,29 zł

Opis

Niewłaściwa dieta, nadmierne spożywanie używek (alkohol, papierosy), zbyt mały ruch fizyczny, skażenie środowiska - to wszystko powoduje problemy wątroby. Ten z reguły "plastyczny" organ jako pierwszy odczuje skutki złej diety. Wątroba potrafi przystosować się do zmiennych warunków funkcjonowania organizmu. Ma też duże możliwości regeneracji, dlatego wystąpienie objawów chorobowych świadczy o poważnym uszkodzeniu tego organu. Problem polega na tym, że nie wiemy, co się dzieje w środku organizmu zanim wystąpią objawy. Do tego objawy dość trudno dopasować do problemu, czyli znaleźć jego przyczynę.

Chora wątroba objawia się w różnoraki sposób. Możemy odczuwać: wzdęcia, bóle i dyskomfort w obrębie jamy brzusznej, osłabienie, łatwe męczenie się, brak apetytu, zmiany skórne, zaburzenia hematologiczne, jak niedokrwistość i zaburzenia krzepnięcia krwi. Zdarzają się także zakłócenia funkcji nerek wyrażające się zaburzeniami poziomu sodu i potasu.

Preparat wątrobowy COLYFINE to FOSFOLIPIDY sojowe w połączeniu z Asparginianem Ornityny, Choliną (wit. B4), wit. B6 i wit. B2 - stanowi kompleksowy układ na problemy wątrobowe. Zawarte składniki aktywne działają synergicznie. ?

Witamina (B6): Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny.

Suplement diety Preparat Wątrobowy polecany jest jako ochrona wątroby przed skutkami niewłaściwej diety. Cholina wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny i wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów.

Osoby, które mają "cięższą" dietę, lub które spożywają częściej alkohol (nawet ten słaby) powinny pomyśleć o działaniu zapobiegawczym lub nawet naprawczym.

Czy wiesz, że preparaty z fosfolipidami potrafią zawierać jako substancje dodatkowe:

rafinowany olej sojowy (rafinacja jest wielostopniowym oddziaływaniem na olej lub wytłoki (makuchy): temperaturą, wodą oraz chemikaliami), uwodorniony olej rycynowy, uwodornione glicerydy, trójglicerydy wyższych kwasów tłuszczowych, etanol, etylowanilina, p-metoksyacetofenon, tlenek żelaza czerwony E172, tlenek żelaza czarny E172, tlenek żelaza żółty E172, tytanu dwutlenek E171, laurylosiarczan sodu (ten sam co w mydłach)?

Wielkie koncerny w ten sposób przygotowują "tabletkę zdrowia" :) Zastanów się, czy chcesz spożywać takie substancje??? Smacznego.....

Przeczytaj również najnowsze doniesienia naukowe o fosfolipidach:

"...Wyniki badań prowadzonych w różnych systemach bio­logicznych, w tym z udziałem ludzi wskazują, że lipidy, a zwłaszcza fosfolipidy, odgrywają istotną rolę w prze­ciwdziałaniu chorobom układu krążenia, nerwowego, nowotworowym, cukrzycy i otyłości..."

Szczegóły produktu

0076

Reviews

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).