Magnez Potrójna Formuła
Magnez Potrójna Formuła 2
Magnez - etykieta
Magnez Potrójna Formuła
Magnez Potrójna Formuła 2
Magnez - etykieta

Magnez Potrójna Formuła

37,03 zł

Opis

Magnez to jeden z najważniejszych biopierwiastków w naszym życiu. Jest niezbędnym aktywatorem około 300 procesów, które muszą zachodzić każdego dnia. Jest odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, nerwowego, trawiennego, krążenia, kostnego. Bierze udział w syntezie kwasów tłuszczowych, jest świetny na potencję, odpowiada za odprężenie, stan tkanek, ciśnienie krwi, pracę serca.

NIEDOBÓR MA PRAWIE KAŻDY

Obecny poziom metali ciężkich w atmosferze, szybki (stresogenny) tryb życia, przetworzona żywność, spożywanie kawy, herbaty, alkohol, napoje z kwasem fosforowym (słynny czarny napój gazowany), przyjmowanie farmaceutyków wpływa na „wypłukiwanie” magnezu z osocza krwi. Spożywanie nadmiernej ilości soli kuchennej, które jest ponad 10-krotnie większe niż potrzeby elektrolityczne powoduje drastyczny spadek poziomu magnezu. Praktycznie każde pożywienie oparte o wędliny, nabiał, pieczywo, produkty półgotowe zawiera potężne dawki soli, czyli sodu. Nawet zdrowy i konieczny w diecie błonnik „zabiera” ze sobą minerały m.in. magnez. Ludzie uprawiający sport, stawiający na aktywny tryb życia również „pochłaniają” duże ilości magnezu. Kobiety będące w trakcie menstruacji lub przechodzące menopauzę mają również zdecydowanie zwiększone zużycie magnezu.

Jeśli chcemy zdrowo żyć to SUPLEMENTACJA MAGNEZEM JEST KONIECZOŚCIĄ, nie wyborem.

NIEDOBÓR MAGNEZU objawia się na tak różne sposoby, że ciężko je nawet zebrać i wymienić. Jeśli ponad 300 procesów życiowych jest zachwianych to zdarzyć się tak naprawdę może wszystko, problemy z:

układem nerwowym - nadpobudliwość lub wieczne zmęczenie, zwiększony poziom nerwowości, huśtawki nastrojów, błędne odczyty impulsów nerwowych, trudności ze snem, zaburzenia koncentracji, częste bóle i zawroty głowy;

układem mięśniowym - drganie mięśni, powiek, skurcze, zespół niespokojnych nóg;

układem naczyniowo-sercowym - zwiększone prawdopodobieństwo zawału;

wspomaga rozkurcz mięśni serc - jego niedobór może spowodować skurcz tętnic wieńcowych, co prowadzi do zawału serca;

układem kostnym – słabsze kości, zęby, stawy;

tkanką łączną i jej wytworami – łamliwość włosów, paznokci, próchnica, synteza kolagenu;

W czym jeszcze magnez jest niezbędny: Wspomaga trawienie, pomaga w usunięciu metali ciężkich (ołów, kadm, rtęć i inne). Jest katalizatorem spalania węglowodanów (glukozy), odpowiada za dostawę energii do tkanek i komórek organizmu i wiele innych.

MAGNEZ NA SZCZĘŚLIWE ŻYCIE

Pomijając dziesiątki lub nawet setki problemów na tle zdrowotnym stałe niedobory magnezu przyczyniają się również to agresji, podatności na kłótnie, ogólną nerwowość, migreny, brak popędu seksualnego, nerwice, depresje itd. Raczej nie można być szczęśliwym, wesołym, pogodnym, miłym i kochającym bez „króla życia” jakim jest magnez. Cóż więcej pisać? Zrób sobie prosty test – suplementuj całą rodzinę magnezem przez kilka tygodni codziennie i zastanów się potem, czy „przypadkiem” wszyscy w domu nie są jakoś tak bardziej spokojni, wyluzowani, częściej się uśmiechający do siebie.

UWAGA WAŻNE – STOP MARKETINGOWI – MUSZISZ WIEDZIEĆ, CO KUPUJESZ !!!!!!

Zwracaj uwagę na to, jaki magnez kupujesz. My nie nazywamy produktu magnez na skurcz, stres, dla seniora, na potencję, dla sportowców, dla kawoszy, listonoszy, palaczy i spawaczy. Magnez dzieli się na organiczny (cytrynian, mleczan, octan, glukonian, pidolan, asparginian, stearynian) i nieorganiczny (tlenek, chlorek, węglan, siarczan).

Najlepiej przyswajalne formy prezentowane jako magnez organiczny to cytrynian i mleczan. W każdych materiałach naukowych podkreśla się, że cytrynian jest tożsamy z magnezem z pożywienia naturalnego — jego przyswajalność szacuje się w granicach 90%.

Chelaty (diglicynian) to związki kompleksowe, które również mają dobrą biodostępność, ale nie wiemy, jakie związki kompleksowe, nasz organizm chce tworzyć w danej chwili, dlatego magnez chelat w naszym potrójnym produkcie stanowi jedynie 40%, a 60% stanowi magnez jonowy organiczny – cytrynian i mleczan, dwie najlepsze formy magnezu.

O magnezach nieorganicznych (być może z wyjątkiem chlorku średnio wchłanialnego) szkoda nawet pisać…. To te produkty, które w „smutnych sklepach z chorobami”, czyli aptekach kosztują kilka złotych. Koncerny farmaceutyczne karmią ludzi „truciznami”. Uważaj na to!

ILE MAGNEZU JEST W MAGNEZIE !!!!! WAŻNE !!!!!

Na opakowaniu zawsze jest napisane, ile jest substancji np.: tlenku magnezu 400 mg, a zawartość jonów 40 mg. Pierwsza informacja jest nieistotna. Chodzi o to, aby było jak najwięcej JONÓW! By wybrać najlepszy magnez. W naszym potrójnym magnezie jest aż 100 mg JONÓW (647,52 mg związków magnezu)! Porównaj z konkurencją. Inni nawet nie podają, ile mają jonów, piszą np. 250 mg cytrynianu, który może mieć 40 mg, ale może też mieć 20 mg jonów. Domagaj się tej informacji! Jeśli kupisz coś, co ma 2 raz mniej jonów, to przepłacasz 2 razy za magnez. Cena nie powinna stanowić wyznacznika, tylko zawartość organicznego produktu.

Życzymy zdrowia i szczęścia !!!

Szczegóły produktu

0179
47 Przedmioty

Reviews

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).