Spirulina Chlorella
Spirulina Chlorella 1
Spirulina Chlorella etykieta
Spirulina Chlorella
Spirulina Chlorella 1
Spirulina Chlorella etykieta

Spirulina Chlorella

37,03 zł

Opis

Jadłaś/jadłeś kiedyś tabletki ze Spiruliną? Podobał Ci się ich smak??? Potem kolejne tabletki z Chlorellą? Smacznego.......

Nasza Spirulina+Chlorella jest w żelatynowej kapsułce (bardziej ekskluzywna i droższa metoda konfekcji od tabletek) i nie ma smaku. Język dotyka jedynie kolagenowej kapsułki. Sami kupiliśmy kilka lat temu Spirulinę w słoiku 500 tabletek do naszego biura, aby pracownicy mogli "podjadać" przy posiłkach. Poprzez jej odrzucający smak i zapach do dzisiaj jeszcze pozostało w tym słoiku grubo ponad 400 tabletek. MAGIA NISKIEJ CENY prysnęła jak bańka mydlana. Nie szło tego jeść.....

Trzeba się zmuszać, aby wkładać tak "smakujące" tabletki do ust. Można też w proszku, ale zachodzimy w głowę do czego wsypać taki proszek? Intensywność zapachu i smaku glonów morskich jest potężna. Zakłóci każdy shake czy też napój.

Producenci piszą, że mają tabletki bez żadnych dodatkowych substancji. Czy piszą, że to sprasowany proszek i przy uderzeniu matrycy wytwarza się wysokie ciśnienie oraz wysoka temperatura i cenne substancje tracą swoją aktywność? Odpowiedzieć trzeba sobie samemu....

Oczyszczanie, Detoks, Odżywianie, Ochrona DNA, Odporność, Niski cukier, Witalność, Antyoksydacja

SPIRULINA to zielono-niebieska alga (kolor od chlorofilu), jedna z najstarszych form życia żyjąca zarówno w wodach słonych jak i słodkich. Jest zaliczana do produktów SuperFood, które w swoim składzie zawierają wyjątkowo cenne składniki dla organizmu człowieka. Jej skuteczność to nie jakieś opowieści, ale potwierdzone oficjalnymi orzeczeniami spożywczymi komisji Unii Europejskiej ds. żywności, które rzecz jasna muszą być poparte niezbitymi badaniami, aby Unia je uznała.

CO ZAWIERA
Spirulina jest bardzo bogata w proteiny - około 60% masy.
Zawiera cały szereg potrzebnych do życia substancji: Wapń, Żelazo, Magnez, Fosfor, Potas, Cynk, Witaminy: A, C, E, K, B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), B3 (niacyna), B6 (pirydoksyna), B9 (kwas foliowy), Kwasy tłuszczowe jednonienasycone i wielonienasycone, Chlorofil, ZEAKSANTYNA - bardzo silny antyoksydant.

CHLORELLA Spirulina połączona z Chlorellą stanowi idealną synergiczną parę.

Chlorella nie ma aż tak wielu cennych składników, ale za to posiada bardzo silne właściwości oczyszczające i detoksykujące. "Wymiata" metale ciężkie, resztki leków, zanieczyszczenie, toksyny, produkty przemiany materii. Można znaleźć również badania na temat chlorelli, iż uszczelniają jelita, co zatrzymuje niekontrolowane przenikanie toksyn do osocza krwi.

Połączenie Spiruliny i Chlorelli to synergia działania. Poprzez synergię rozumiemy takie działania, iż jedna substancja daje coś, druga również, ale razem dają więcej niż brane osobno. To tak jakby ktoś wytwarzał jedną jednostkę czegoś, drugi drugą jednostkę, ale pracując razem nie wytworzą dwóch jednostek lecz trzy. To jest synergia działania. Dlatego zdecydowaliśmy się połączyć te substancje razem.

Jako firma produkująca kosmetyki wysokiej jakości wiemy, co z czym połączyć, aby osiągnąć najlepszy efekt. Substancje aktywne to nasza pasja i styl życia.

Szczegóły produktu

0182
115 Przedmioty

Reviews

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).