Antioxidant Complex
Antioxidant Complex 1
Antioxidant Complex - etykieta
Antioxidant Complex
Antioxidant Complex 1
Antioxidant Complex - etykieta

Antioxidant Complex

64,81 zł

Opis

Produkt zawiera naturalnie występujące antyoksydanty, antocyjany, flawonoidy pochodzące z naturalnych ekstraktów roślinnych. Ekstrakty zawarte z suplemencie Antioxidant COMPLEX: bez czarny, jagoda Acai, jagoda Goji, borówka, żurawina, mangostan, granat, zielona herbata, aksamitka (luteina, zeaksantyna). Przeciwutleniacze pomagają chronić się przed rodnikami, które powodują uszkodzenia komórek.

Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że nie będziemy tutaj opisywać wszystkich z dziewięciu ekstraktów, które mamy w naszym produkcie. Nie chodzi nam o to, aby uświadamiać Was co potrafią jagody Goji, Acai, Borówka, Granat, Czarny Bez, Mangostan, Zielona Herbata, Żurawina, Aksamitka, polifenole, antocyjany, kwas elagowy, zeaksantyna czy luteina – to już z pewnością wiecie lub mniej więcej czujecie jaką moc działania mają te wspaniałe rośliny. Wszystkie one są bowiem określane mianem SUPER FOOD.
Dążymy do wyjaśnienia rzeczy znacznie ważniejszej – istotne jest aby ZROZUMIEĆ NA CZYM POLEGA ANTYOKSYDACJA.

Poniżej przeczytacie tekst pisany językiem popularno-naukowym, ale nie stricte naukowym. Takich opisów raczej producenci nie stosują, każdy zwykle tylko zachwala poszczególne substancje. My jednak chcemy inaczej, owoce już znacie, ale nie wiemy, czy zdajecie sobie sprawę z POWAGI PROBLEMU UTLENIANIA organizmu.
W Azji świadomość o antyoksydacji ma już kilka tysięcy lat, a w Europie, Ameryce Północnej zaledwie kilkadziesiąt. Czym zatem jest antyoksydacja, czy jest potrzebna, czy ma wpływ na nasze życie, jakie ma korzyści?

Szczegóły produktu

0194
109 Przedmioty

Reviews

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).