happy woman
happy woman
Happy Woman Colyfine 1
happy woman
happy woman
Happy Woman Colyfine 1

Happy Woman

55,55 zł

Opis

HAPPY WOMAN - prawdopodobnie najlepiej skomponowany suplement diety na menopauzę dostępny na rynku!

Nasz najnowszy, wyjątkowy suplement diety składa się aż z 17 substancji aktywnych najwyższej jakości.

Składniki zostały bardzo skrupulatnie dobrane, aby zapewnić szerokie spektrum działania. W HAPPY WOMAN znajdziecie 7 naturalnych ekstraktów, które zostały połączone z organicznymi mikro- i makroelementami, witaminami z grupy B, kwasami organicznymi i tryptofanem. Wszystkie substancje działają synergicznie, tworząc bogaty kompleks składników, przygotowany specjalnie dla najukochańszych istot na Ziemi – naszych wspaniałych Dam.

Kobieta jest istotą piękną, czułą i delikatną, a jednocześnie wytrzymuje wielokrotnie więcej bólu niż mężczyzna. Dlatego to przedstawicielki płci pięknej natura uczyniła odpowiedzialnymi za macierzyństwo. Gdyby to Panowie byli odpowiedzialni za rodzenie, nasz świat prawdopodobnie już by nie istniał…

W pewnym momencie życia przychodzi ten etap, kiedy organizm kobiety chce już odpocząć, zwolnić i zwyczajnie cieszyć się tym, co ludzkie. Dlatego fizjologia w pewnym momencie daje taką możliwość. Pomimo że okres przekwitania jest trochę mylący dla zmysłów i nieraz trudny pod kątem samopoczucia, to jednak służy on temu, aby powiedzieć Kobiecie:

„Kochana, zrobiłaś tak wiele, zbudowałaś rodzinę, rodziłaś, opiekowałaś się innymi, dawałaś podstawy miłości bliskim. Teraz odpocznij, pobaw się, żyj – to Twój czas”.

Tak naprawdę menopauza to piękny okres w życiu – kiedy do kobiety dociera świadomość, że wykonała mnóstwo pracy i mimo tego chce jeszcze działać – jednak teraz na innym poziomie: bowiem nie musi, ale chce.

Niestety, okres menopauzy przynosi drobne lub czasami troszkę większe niedogodności fizyczne. Dlatego przychodzimy z pomocą. Opracowaliśmy dla Was, Kochane Panie, wspaniały suplement. Nie jest on jakimś tam kolejnym produktem w naszej ofercie. Ten suplement jest specjalnie przygotowany dla Was – Wspaniałych Kobiet, Mam, Żon. Musiał być skomponowany najlepiej, jak tylko można. Dlatego jego nazwa nie jest przypadkowa – HAPPY WOMAN! Tak – właśnie takie macie być: szczęśliwe! Macie mieć pozytywną energię i dalej obdarowywać świat swoją miłością ;).

Przedstawiamy Wam nasze najnowsze dzieło i jego nieprzeciętny skład. W suplemencie diety HAPPY WOMAN znajdziecie naturalne, aktywne składniki – na czele z fitoestrogenami – które wzbogacą dietę kobiety w to, czego podczas menopauzy każda pani potrzebuje, aby czuć się świetnie i wyglądać fascynująco.

Szczegóły produktu

0198
26 Przedmioty

Reviews

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).